szkoła szachowa

DANE KONTAKTOWE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

szkoła szachowa

szkoleniekoc@gmail.com

szkoła szachowa
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

© Copyright KINGSOFCHESS 2023.r

Janek przegrywa czarnymi z Fabiano Caruana.

 

Nie najlepiej zaczyna się dla naszego asa turniej w Norwegii, tym razem nasz mistrz po długiej walce przegrywa czarnym kolorem z Fabiano Caruana.

Caruana dzięki zwycięstwu z Jankiem umacnia się na pozycji lidera Altibox Norway Chess. Swoją serię bez porażki kontynuuje lider światowego rankingu Magnus Carlsen, który pokonuje swojego przeciwnika w dogrywce armagedon. Tym razem Norweg wygrywa z Alireza Firouzja, warto dodać że w pierwszej rundzie po długiej i bardzo ciekawej partii Alireza Firouzja pokonał naszego Polskiego zawodnika.

 

Podsumowując dotychczasowy przebieg turnieju na pozycji lidera uplasował się Amerykanin z dwoma zwycięstwami i dorobkiem 6pkt, na drugim i trzecim miejscu ex aequo Aronian i Firuzja po 4pkt, trzecie miejsce samodzielnie zajmuje Carlsen, a ostatnie 5-6 jak na razie bez zdobyczy punktowej Duda i Tari.

 

Dzisiaj o godzinie 17 zapraszamy na oglądanie naszej relacji na kanale YT PZszach, w której Zbigniew Pakleza oraz Dariusz Szoen będą komentowali dla Państwa partie światowej czołówki a w szczególności pojedynek naszego reprezentanta z Aronianem.

Druga porażka Jana-Krzysztofa Dudy w Altibox Norway Chess 

07 października 2020